סדנאות יצירה
סדנאות בנות ‬מפגש‭ ‬אחד‭ ‬או‭ ‬שניים תוך התמקדות‭ ‬בחומר‭ ‬ובטכניקה.‭ ‬

בכל סדנה לומדים להכין מוצר‭ ‬אמנותי‭ ‬מוגמר, ומקבלות ידע‭ ‬וכלים שימושיים‭ ‬לעבודה‭ ‬עצמית‭ ‬בבית. אין ‬צורך‭ ‬בכשרון‭ ‬מיוחד‭ ‬או‭ ‬בידע‭ ‬מוקדם! הסדנאות כוללות‭ ‬חומרים וכיבוד קל‭.‬

ניתן‭ ‬לרכוש שוברי מתנה. ניתן לקיים סדנאות פרטיות* עד 8 משתתפים בסטודיו וערבי גיבוש חיצוניים.

*אפשרות לארוחת‭ ‬בוקר‭/‬ערב‭ ‬מפנקת בתשלום נוסף.

10% הנחה על כל הסדנאות בחודש מרץ
להזמנת שובר לסדנה
להזמנת שובר לסדנה
להזמנת שובר לסדנה
לתפריט
לתפריט
לתפריט

סדנאות בסטודיו

סדנה זוגית

מקדמה 50₪

מגוון סדנאות זוגיות בסטודיו

עיצוב טבעות מלופפות עם אבני חן ופנינים

250₪

סדנה בת מפגש אחד בן 2.5 שעות, בה נלמד כיצד לעצב 2 טבעות יפיפיות ומרשימות בטכניקת ליפוף חוטי מתכת איכותיים, בשילוב אבני חן ופנינים. עוד על עיצוב טבעות מחוטי מתכת.

כולל כל החומרים וכיבוד קל.

אין צורך בידע מוקדם או בכשרון מיוחד...

ההרשמה מותנית בתשלום דמי הרשמה של 50 ₪. ביטול השתתפות או שינוי מועד הרשמה יתאפשר עד שבוע לפני יום הסדנא, לאחר תקופת זמן זו לא יתאפשרו ביטולים אלא רק שינויי מועד השתתפות. דמי הרישום ינוכו מהתשלום הסופי ביום הסדנה.

פיסול חופשי בעיסת נייר

₪ 380

סדנה בת שני מפגשים חויתיים בני שלוש שעות כ״א, בה נלמד כיצד לבנות ולעצב פסל מעיסת נייר, ובהמשך לצבוע ולעטר את יצירותינו בצבעי אקריליק וניירות צבעוניים. קראי עוד על עיסת נייר.

כולל כל החומרים וכיבוד קל.

אין צורך בידע מוקדם או בכשרון מיוחד...

ההרשמה מותנית בתשלום דמי הרשמה של 80 ₪. ביטול השתתפות או שינוי מועד הרשמה יתאפשר עד שבוע לפני יום הסדנא, לאחר תקופת זמן זו לא יתאפשרו ביטולים אלא רק שינויי מועד השתתפות.. דמי הרישום ינוכו מהתשלום הסופי ביום הסדנה.

פורינג Pouring

220 ₪

בסדנה בת מפגש אחד בן שעתיים, נלמד לעצב קנבס בגודל 40*40 ס"מ, תוך שימוש בטכניקת הפורינג POURING. בטכניקה זו, מערבבים צבעי ארקיליק נוזליים עם מדיום ושמן סיליקון, הנשפכים בשיטות שונות על הקנבס, ויוצרים משטח צבעוני מרהיב ומעניין שאין שני לו.

כולל כל החומרים וכיבוד קל.

אין צורך בידע מוקדם או בכשרון מיוחד...

ההרשמה מותנית בתשלום דמי הרשמה של 70 ₪. ביטול השתתפות או שינוי מועד הרשמה יתאפשר עד שבוע לפני יום הסדנא, לאחר תקופת זמן זו לא יתאפשרו ביטולים אלא רק שינויי מועד השתתפות. דמי הרישום ינוכו מהתשלום הסופי ביום הסדנה.

Please reload

  • w-facebook
  • Twitter Clean
  • Pinterest Clean